Фурнітура для вхідних металевих дверей 

Фурнітура виконує естетичну функцію, надаючи дизайну двері завершеність і гармонійність. Дверна фурнітура повинна поєднуватися з колірним і стилістичним оформленням дверей, а також з інтер'єром приміщення в цілому. Фурнітура для вхідних металевих дверей
Вибір дверної фурнітури - це те, чому варто приділити особливу увагу при формуванні замовлення. Саме вона є завершальним штрихом в формування дизайну, а значення її в експлуатації і захисту двері, взагалі важко переоцінити.
Ми пропонуємо фурнітуру провідних європейських виробників.
В залежності від побажань, параметрів двері і умов в яких режимом експлуатації обладнання, фурнітура може відрізняється по дизайну, технічним характеристикам і ціною.
Дверні ручки можуть бути виготовлені з латуні або зі сплаву Замак:
Латунь - була і залишається найкращим і найдорожчим матеріалом
Замак - поєднує відмінні показники зносостійкості і прийнятну ціну
У широкому асортименті представлені оглядові вічка, дверні доводчики. Декоративні накладки і броненакладки з міцних матеріалів в різних варіантах кольору є не тільки необхідними технологічними елементами і елементами захисту двері, але і не порушують загальної гармонії дизайну.
Звернувшись до нас, кожен клієнт отримає кваліфіковану консультацію щодо вибору фурнітури, ознайомиться з пропонованим асортиментом.
Нехай Ваш вибір буде легким, а ми з радістю, допоможемо зробити його вдалим! Вимоги до дверної фурнітури
Якісна і надійна дверна фурнітура - запорука надійної і тривалої роботи двері. Навіть найміцніша сталеві двері не зможе захистити майно в квартирі, якщо в ній стоїть слабкий замок, який легко відкрити. Незручна, заїдають або скрипучі дверна ручка здатна безнадійно зіпсувати будь-яку дорогу і міцні двері; саме тому так важливо купити дверну фурнітуру, якість якої буде бездоганним.
Крім іншого, деталі фурнітури виконують естетичну функцію, надаючи дизайну двері завершеність і гармонійність. Дверна фурнітура повинна поєднуватися з колірним і стилістичним оформленням дверей, а також з інтер'єром приміщення в цілому.
Особливу увагу слід приділити вибору дверної ручки: вона повинна бути міцною, оскільки на неї падає основне навантаження при відкриванні-закриванні двері, зручною, приємною на дотик, при цьому виглядати красиво і стильно. 

ПОДІЛІТЬСЯ ЦІЕЮ СТОРІНКОЮ!

Замовити розрахунок вартості вхідних дверей

Вкажіть параметри бажаної комплектації двері і ми попередньо зробимо розрахунок 

Входные металлические двери
Адреса 

Київ,
вул.Червоноткацька 82 

Контакти 

(067) 924-06-29 Viber
(050) 816-78-80
(044) 221-37-25
Email: metaldver@ukr.net 

Партнерські посилання 

Будівництво басейнів

This site was created with Mobirise web theme